• Podejte si přihlášku a začněte 22. února 2021

  Podejte si přihlášku a začněte 22. února 2021

 • Vítejte na britské vysoké škole - v Praze od roku 2004

  Vítejte na britské vysoké škole - v Praze od roku 2004

 • slide-fd-art-design-media-3

  Široké spektrum studijních oborů a skvělé pracovní uplatnění

 • Většina studentů na Prague College navštěvuje denní studium

  Většina studentů na Prague College navštěvuje denní studium

 • Vyučující z významných zahraničních univerzit

  Vyučující z významných zahraničních univerzit

Prague College, britská vysoká škola v Praze, nabízí magisterské a bakalářské programy a přípravné a odborné kurzy na třech fakultách: Business, Art & Design, Media & IT.

Naším základním cílem je poskytovat studentům nejen solidní teoretické znalosti, ale i profesně zaměřené odborné vzdělání úzce propojené s praktickou přípravou na úspěšné uplatnění na místním i mezinárodním pracovním trhu. Studenti mají možnost spolupracovat s konkretními organizacemi a firmami a získané kontakty i praktické zkušenosti následně využít ve své kariéře.

Námi poskytované vzdělání je plně mezinárodně uznatelné. Výuka ve všech programech probíhá v anglickém jazyce. Mezi pedagogy jsou absolventi předních evropských a severoamerických univerzit a přednášejí u nás hostující profesoři i odborníci z domácí a mezinárodní praxe.


Akreditace

Naše bakalářské a magisterské studijní programy jsou akreditovány dle právních předpisů Velké Británie a tituly jsou udělovány univerzitou v Teesside, která patří k 10 procentům nejlepších univerzit světa (Times Higher Education World University Rankings 2016).


Registr vysokých škol v ČR

Prague College se na základě novely zákona o vysokých školách přihlásila v roce 2016 na Ministerstvo školství k plnění informační povinnosti jako pobočka evropské zahraniční VŠ působící v ČR. Jako první instituce tohoto typu získala oprávnění zde poskytovat vzdělávání v bakalářských a magisterských programech akreditovaných dle právních předpisů Velké Británie. Vzhledem k Brexitu a dlouho nejasným podmínkám vystoupení Velké Británie z EU je Prague College v současné době v procesu registrace jako pobočka mimoevropské zahraniční VŠ.

Přehled vysokých škol v ČR  - klikněte na č. 4 (Zahraniční vysoké školy)

Přečtěte si více


Kvalita

Krom pravidelného interního hodnocení probíhá na Prague College třikrát do roka externí kontrola kvality studijních programů, která se zaměřuje na metody a formy výuky, posouzení hodnotících kritérií a dodržování britských univerzitních předpisůVšechny programy jsou hodnoceny a schvalovány prostřednictvím britských externích examinátorů v souladu se striktním systémem zajišťování kvality vysokoškolských výukových programů.


Finanční náročnost

Studiem v Praze můžete výrazně snížit své náklady na vzdělání. Poplatky za studium na Prague College jsou v porovnání s výdaji za školné ve Velké Británii přibližně o 4procent nižší. Nezanedbatelnou výhodou jsou samozřejmě také nižší životní náklady v České republice.

Pro více informací o našich studijních programech vyplňte prosím přiložený formulář nebo nám pošlete e-mail na admissions@praguecollege.cz. Těšíme se na setkání s Vámi!