<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=228850792388471&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">
Apply Now  
Open Days  
Student Hub  
CZ  
Menu
Open Days  
Apply Now  
CZ  

Ano, jste tu správně!

PragueCityUniversity_animation_CZ_v01

 

Pokud hledáte Akcent College nebo Prague College, jste tu správně! Od 22. června 2021 tyto dvě školy spolupracují společně jako Prague City University.

Prague City University byla založena v roce 2004 jako Prague College a nabízí britské vysokoškolské vzdělání v angličtině. V průběhu let postupně vznikly tři fakulty – Business, Art & Design a Media & IT, na kterých se vyučuje široká paleta bakalářských, magisterských a profesních programů.

V roce 2020 jsme převzali Akcent College, pražskou vysokou školu, která byla založena v roce 2008 a zaměřuje se na vzdělávání učitelů. Programy vytvořené na Akcent College nyní představují základ pro vznik naší čtvrté fakulty – pedagogické.

Prague College bude brzy přejmenována na Prague City University (UK) a bude i nadále poskytovat britské akreditované programy. Akcent College bude brzy přejmenována na Prague City Vysoká Škola (v angličtině Prague City University) a bude i nadále poskytovat české akreditované programy.

PCU Scy&Celina video_subsCZSpolečně jsme Prague City University.

Brzy se vraťte, česká sekce našeho nového webu už je téměř hotová!

A nebo si zatím můžete zde v angličtině přečíst o studijních programech zaměřených na přípravu učitelů anglického jazyka, které nabízí Akcent College, nyní School of Education na Prague City University.

Bližší informace k bakalářskému studijnímu programu Specializace v pedagogice: výuka cizích jazyků –⁠ angličtina jako cizí jazyk najdete zde a k programu celoživotního vzdělávání Učitelství předmětů pro 2. stupeň ZŠ a SŠ: cizí jazyk –⁠ angličtina zde.

Více informací o tom, jak vznikla Prague City University, najdete zde.

S dotazy se prosím obraťte na Annu Rosenovou.

Email: anna.r@praguecityuniversity.cz
Telefon: +420 602 377 000

Těšíme se brzy na viděnou!